Városunk kitüntetettjei 1993-tól napjainkig

     



 

„ JÁSZÁROKSZÁLLÁS DÍSZPOLGÁRA”

 

Dr. Kóczián János 1993. / posztumusz/

Faragó Jánosné 1994.

Tősér Lajosné 1995.

Aczél József 1996. / posztumusz /

Papp Károly 1996. / posztumusz

Dóka György 1996. / posztumusz /

Dr. Kovács Pál 1997. / posztumusz /

Dr. Csányi Sándor 1998.

Dr. Szelenszky István 1999. /posztumusz /

Gyenes Gyula 2000.

Gerhard Voss 2001.

Dr. Kovács József 2002.

Lennart Nilsson 2003.

Hansjörg Kröll 2004.

Operatív 2000 Kft. Móra Gyula és Pethes János megosztott díjat kaptak 2005.

Herbert Rupp 2006. és Dr. Tóth Pál Péter 2006.

Nem adtak kitüntetést 2007-ben

Tősér Béla 2008.

Bódis Imre 2009.

Prof. Dr. habil. Szabó Béla 2010.

Dr. Gergely Sándor 2011.

Papp Francisco 2012.

Győző Gyula 2013. 

Leszek Walczyk 2013. 

Dr. Agócs László 2014. 

Drapos Béláné 2015.

dr. Koskovics Zoltán Tibor 2016.

Tősér János 2017.

Dr. Váradi István 2018. 

Legény Béláné 2019.

Csikós László 2020.

Dr. Bíró Attila 2021.

Dr. Olajos Gyula 2021.

 

 

„JÁSZÁROKSZÁLLÁS VÁROSÉRT”

 

Isteni Megváltóról Nevezett Nővérek 1993.

Pár Frigyesné 1994. / posztumusz /

Kis István 1994.

Kiss László és Kiss Lászlóné 1994.

Petőfi Művelődési Ház dolgozói 1995.

Nagy Ignác 1995. 

Urvölgyi Andrásné 1996.

Kovács Béláné 1996.

Papp Géza 1997. / posztumusz /

Rozmaring Pávakör 1997.

Méri Géza 1998.

Mozgássérültek Városi Szervezete 1998.

Asztalos Gyula 1999. / posztumusz/

Győző Gyula 1999.

Dr. Tóth Pál Péter 2000.

Csikós László 2000.

Pethes Balázs 2001.

Fekete László 2001.

Morvai László 2002.

Árokszállásiak Baráti Köre 2002.

Kertbarát Kör 2003.

Bobák Sándor 2003.

Nyugdíjas Egyesület 2004.

Bódis Imre 2004.

Pál Béláné 2005.

Széchenyi István Általános Iskola, Zeneiskola és Óvoda 2005.

Kovács Sándor –Önkéntes Tűzoltó Egyesüleet2006.

Flóra Virágkedvelők Egyesülete 2006.

Banka Sándorné 2007.

Görbe János Színjátszó Egyesület 2007.

Szent Erzsébet Karitász Csoport 2007.

Márkus Andrásné 2008.

Cukorbetegek Klubja 2008.

Dr. Mann Ildikó 2009.

Nagy Ignác Népfőiskolai Társaság 2009.

Jászárokszállási Városi Sportegyesület 2010.

Jászárokszállási Ipartestület 2010.

Bényi András 2011.

Parázs Hagyományőrző Egyesület 2011.

Fortuna TSE Egyesület 2011.

dr. Földi József 2012.

Csikós Miklós és Kaszab Katalin 2012.

Tősér János 2013.

Dr. Váradi István 2013.

Legény Béláné 2013. 

Népi Díszítő Műhely 2014.

Bobák Tiborné 2014.

Tóth Lászlóné 2014.

Jászárokszállási Széchenyi István Ált. Isk. és AMI Magyar Munkaközössége 2015.

Árokszállási Óvónők Kamarakórusa 2015. 

Dr. Bordás Béla 2016.

Deák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola tantestülete 2016.

Csikós Lászlóné 2017.

Pethes Alajos 2017.

Ördög László 2018.

Kovács Alajos 2018.

Faragó László 2019. 

Jászárokszállás Város Polgárőr Egyesület 2019.

Gulyás Alajos 2020.

Petró Géza 2020. 

Csőke István 2021.

Méri Judit 2021.

Gondozási Központ Jászárokszállás kollektívája 2021.

 


„JUBILEUMI EMLÉKPLAKETT" kitüntetettjei

2001. Millenniumi év

 

Nagy Lajosné

Tősér János

Dr. Földi József

Macsi Sándor

Ádám Gáborné

Ifj. Kókai Ferenc

Dr. Bordás Béla

Márkus Andrásné

Dr. Kis Zoltán

Pádár Antalné

 


 SZAKMAI KITÜNTETÉSEK


„ÉLETMŰDÍJ A KÖZSZOLGÁLATÉRT"

  

Lázár Kálmánné 1996.

Antal Béláné 1997.

Tősér Béla 1998.

Kis Sándorné 1999.

Lugosi Józsefné 2000.

Zsidei Lászlóné 2001.

Szerencsés Zoltán és neje 2003.

Jakus Lászlóné 2004.

Major Béláné 2005.

Ócsainé Földi Mária 2009.

Szabó Béláné 2010.

Gyóni Sándorné 2011.

Lukácsi Györgyné 2012.

Csomor János 2013.

Ádám Gábor Sándorné 2014.

Sándor Józsefné 2015.

Jakus József 2016. 

Szabó Erika 2018. 

Kovácsné Tősér Zsuzsanna 2018. 

Petróné Dobos Katalin Anna 2019.

Ördög Józsefné 2020. 

 

„JÁSZÁROKSZÁLLÁS TANULÓIFJÚSÁGÁÉRT"

 

Legény Béláné 1996.

Szabó Erika 1997.

André Béla 1999.

Csombók Béláné 2000.

André Béláné 2001.

Szabóné Bobák Zsuzsanna 2002.

Varga Sándorné 2003.

Gulyás Istvánné 2004.

Kaszab Ferencné 2005.

Koós Péterné 2006.

Tóth Sándorné 2007.

Bagi Lászlóné 2008.

Faragó Lászlóné 2009.

Sándor Józsefné 2010.

Pál Lászlóné 2011.

Csoszor Mária 2012.

Dr. Lukács Zoltán 2013.

Selyemné Kovács Anna 2014. 

Csikós Józsefné 2015.

Rusvainé Barócsi Katalin 2017.

Szabó Zoltán Józsefné 2018. 

Érsekné Kácsor Edina 2019. 

Jakus Sándorné 2020. 

 


„JÁSZÁROKSZÁLLÁS EGÉSZSÉGÜGYÉÉRT" 

 

Dr. Gyenes Miklós 1997.

Molnár Györgyné 2000.

Szalka Magdolna 2001.

Pádárné Farkas Zsuzsanna 2002.

Csőke Istvánné 2006.

Ballagóné Varga Erika 2016.

Kresmarik Zsuzsanna 2017.

Veres László 2017.

Horváth Józsefné 2019.

Bordásné Bodor Ilona 2020.

 

„JÁSZÁROKSZÁLLÁS LAKOSSÁGÁÉRT"

 

Kókai Ferenc 1998.

Csikós Lászlóné 2007.

Matus Gáborné 2016.

Bobákné Palla Erika 2020.

 

 

„JÁSZÁROKSZÁLLÁS KÖZSZOLGÁLATÁÉRT"

 

Szu Mihály 1998.

Kaszab Lajosné 1999.

Jancsóné Bobák Erzsébet 2002.

Bölcsöde Kollektívája 2005.

Kácsor Balázsné 2006.

Szabóné Hegedűs Zsuzsanna 2006.

Kovács Béláné 2007.

Zsólya Zoltánné 2008.

Szundiné Pethes Márta 2012.

Tóth Lászlóné 2012.

Balogh Gyuláné 2013.

Nagy Ferencné 2013.

Feketéné Kiss Anna 2014.

Tóth Edit 2015.

Tariné Csikós Edit 2016.

Csoszor Erzsébet Katalin 2018. 

 


„JÁSZÁROKSZÁLLÁS KÖZMŰVELŐDÉSÉÉRT”

 

Városi Könyvtár Kollektívája 2004.

Pádár Antalné 2006.

Kókai Jánosné 2011.

Csoszor Erzsébet Katalin 2014.

Csatai Ilona 2015.

Méri Judit 2017.

 


"JÁSZÁROKSZÁLLÁS SPORTÉLETÉÉRT"

 

 

Csikós József 2003.

Novák István 2008.

Kaszab László 2019.

 

   

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 50. évfordulójára alapított kitüntetés

 

vitéz Ficzek Antal 2006.

vitéz Palócz József 2006.

ifj. Szabó János 2006.

Szalga Gyula 2006.

Farkas József 2006.


2021-05-03 13:35


Vissza